درباره ما:


شرکت پویندگان کاشتنی های پزشکی آوین در سال 1399، با تکیه بر بیش از یک دهه تجربه تیم موسس آن و محوریت دانشگاه صنعتی شریف، با هدف طراحی و تولید ایمپلنت های ارتوپدی و فک و صورت از جنس تیتانیوم و بر پایه روش ساخت افزودنی تشکیل گردید. رسالت اصلی این مجموعه، همراهی و همیاری بلند مدت آن مجموعه با جراحان فرهیخته کشور جهت ترویج فناوری های روز مهندسی در حوزه ارتوپدی و فک و صورت می باشد.
شایان ذکر است تیم تحقیق و توسعه شرکت آوین با خودباوری و تلاش بی وقفه توانست دانش فنی تولید ایمپلنت های سفارشی تیتانیومی را مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی در ایران بومی سازی کند و مجوز رسمی تولید این محصولات را از اداره کل تجهیزات پزشکی اخذ نماید. هم‌چنین، این شرکت در سال 1400 به کنسرسیوم شرکت های پیشرو در زمینه جراحی دیجیتال فک و صورت پیوست و گامی موثر در زمینه تولید ایمپلنت های سفارشی این حوزه برداشت.
پس از سال‌ها تلاش، برآن خواهیم بود که زنجیره کامل تولید ایمپلنت های پزشکی بر پایه ساخت افزودنی را مطابق با آخرین استانداردها و پیچیده‌ترین نیازهای مشتریان توسعه دهیم و بتوانیم با گسترش محصولات و ایجاد یک برند شناخته شده ایرانی سهم عمده‌ای در رقابت‌ با برند‌های بین المللی در به ثمر رساندن پروژه‌های داخلی و خارجی در منطقه داشته باشیم.

تیم ما